Deebot X1 PLUS

Nauja prekė

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Robotas siurblys Ecovacs Deebot X1 PLUS

999,00 €

ECOVACS DEEBOT X1 PLUS

Daugiafunkcinis valymo ekspertas.

,,True Mapping 2.0'' sistema su visiškai nauju ,,DToF'' lazeriniu jutikliu garantuoją keturius kartus didesnį tikslumą, veikia dvigubai didesniu atstumu ir keturgubai tiksliau atpažįsta daiktus ( lyginant su standartinę lazerinę navigaciją turinčiais Deebot modeliais).
,,AIVI 3D'' - dirbtinio intelekto apskaičiavimo galia su astrofotografinės klasės RGB kamera, ir autopiloto technologija padeda išvengti kliūčių. Todėl robotas neįstrigs tarp kliūčių ir attisk užduotis optimaliausiu greičiu.

Namų tvarkymas tampa dar lengvesnis dėl tokių funkcijų kaip virtualių ribų nustatymas, kilimų aptikimas, individualiai sudaromas kambarių tvarkymo grafikas ir žemėlapių sudarymas skirtinguose aukštuose.
Giluminį ir itin efektyvų valymą užtikrina revoliucinė ,,Ecovacs'' slėgio išlaikymo sistema ( 5000Pa), taip pat unikali ,,OZMO™Pro 3.0'' grindų plovimo technologija kuri imituoja plovimą rankomis.

AirFreshener - integruota kvapų kapsulė, panaikina nemalonius kvapus, bei suteikia šviežumo robotui dirbant. Yra trys aromatai, kurių vienos kapsulės užtenka iki 60 d.

OTA - programinės įrangos atnaujinimas be jokios įtampos. Robotas pats pasirūpina atnaujinimais per belaidę ( over-the-air) Technologiją.

Naujausia lezerinė sistema skanuoja iki 10 m. atstumu. Todėl robotas preciziškai suplanuos savo maršrutą net dideliuose namuose.

Robotas veikia iki trijų valandų su pilnu pakrovimu. Todėl gali išvalyti iki 300 kv.m namus ( Rezultatas gautas laboratorijoje. Priklausomai nuo namų aplinkos reikšmė gali skirtis).

Galinga siurbimo ir plovimo galia.
Aukštas vakuumo lygis ir nedidelės energijos sąnaudos. Tai puikus efektyvumo efektyvumo pavyzdys.
Su atnaujinta ,,OZMO ™Pro 3.0'' sistema robotas ne tik siurbia ir plauna grindis vienu pravažiavimu, bet ir naudoja grindų plovimo plokštę su elektriniu varikliuku. Veikiama aukšto dažnio virpesių ji geriau susitvarko su sunkiai išvalomomis dėmėmis.
Galima nustatyti net keturis vandens purškimo lygius.

Savaiminio išsivalymo stotelė - išvalo roboto dulkių talpą. Taip priežiūra tampa dar paprastesne. Stotelę reikės valyti tik kartą per mėnesį ar du.

Krovimo laikas: 6,5 val.
Veikimo laikas: 180 min.

Baterija: Li-Ion, 5200 mAH
Triukšmo lygis: apie 68 bBA

Valymo tęstinumas pasikrovus: taip.
Programuojma darbotvarkė: taip.
OTA atnaujinimas: taip.
Vandens lygio reguliavimas: taip
Siurbimo galios reguliavimas: taip
Slankiojantis pagrindinis šeletys: taip.
Kilimų aptikimas: taip.
Valdymas balsu YIKO
JAKOB JENSEN DizainasDulkių konteinerio tapla: 400 ml
Vandens rezervuaro talpa:240 ml
Išsivalymo stotelės dulkių rezervuaro talpa: 3200 ml.
Aukštis 10,3 cm
Skersmuo 35,3 cm
Valdymas Telefonu APP's

6 other products in the same category: