BM-VEN

Nauja prekė

10 Prekės

Aukšto slėgio aerozolis - kvepalai VENTUS Designer Fragrances 300 ml

6,99 €

BLAST CAN Air Freshener - aukšto slėgio CFC neturintis sausas aerozolis, su papildomomis kvėpinančiomis ir blogus kvapus naikinančiomis  savybėmis.


DESIGNER FRAGRANCES Blast Can 400ml puikiai tinka ne tik bet kokiai erdvei gaivinti, bet ir drabužių, avalynės, kilimų, sofų ir. k.t. kvėpinimui. Tai itin greitas būdas kvėpinant dideles erdves.


Kvapai sukurti Jungtinėje Karalystėje ( UK). Jie įkvėpti geriausių rinkos aromatų - atraskite savo.


Kaip naudoti:
  1. Parfumuotą duklsną paskleiskite ore, viduryje kambario, trumpais intervalais. Užtenka 2-3 kartus papurkšti, kad patalpa prisipildytų nuostabiu aromatu.
  2. Galima papuškšti ant užuolaidų, kilimų ar kitų audinių. Pirmą kartą naudojant rekomenduojame išbandyti ant nedidelio medžiagos elemento, kuris  yra mažiausiai matomas.
  3. Patalpos turi būti gerai ventiliuojamos.

VENTUS - vyriškas, optimistinis ir provokuojantis aromatas, įkvėptas Napoleono žygių, gyvenimo ir jo pasiekimų. 

BLAST CAN - patentuotas aukšto slegio difuzorius, kuris paskleidžia kvapus itin plačiai ir greitai.

IDEALUS NEUTRALIZUOTI BLOGUS KVAPUS. Akimirksniu panaikina gaminimo kvapus, įskaitant ir sunkiai pašalinamus dūmų ar kario aromatus.

GREITAI IR SAUGIAI. Pamirškite dėmes ant audinių. Dėka mūsų patentuotos sausos dulksnos formulės, ant audinių nelieka jokių dėmių ar pažeidimų. Kvapo formulės tolygiai pasiskirsto audinyje ar ore. Geriausiam rezultatui pasiekti naudokite apie 30 cm atstumu. Praėjus delimos sekundėms po papurškimo kvapas jausis geriausiai. 
LIFE IS GOOD - viskas kvepia nuostabiai. Naudokite mūsų Blast Can serijos kvapus visur: automobilyje, namuose, drabužinėse ar avalynei. Vienas smūgis, vienas papurškimas bei kvepianti aplinka jus pradžiugins.

DĖMESIO: ITIN degus. Aukšto slėgio indas. Negalima naudoti prie atviros ugnies, žiežirbų, aukštoje temperatūroje ( 50C< ). Gali užsidegti ar sprogti. Negalima dėti į ugnį net ir tuščio indo. Neįkvėpti tiesioginių garų.

Gali sukelti alerginę reakcją. Saugoti nuo vaikų.

Sudėtyje nėra pavojingų CFC dujų. Visi aromatai sukurti iš kruopščiai atrinktų komponentų ir natūralių aliejų. 


Viršutinės natos: bergamotė.
Vidurinės natos: juodasis serbentas, ananasas, obuolys.
Bazė: ambro, vanilė, ąžuolo sąmanos, muskusas.

Talpa: 300ml
Aukštis 21 cm
Plotis 5,6 cm
Gylis 5,6 cm
Talpa 300 ml

30 other products in the same category: