SENTI - naujas prabangos standartas namų kvapų rinkoje

SENTI - naujas prabangos standartas namų kvapų rinkoje

 SENTI kvapų namų įkūrėja Debbie Knight, aromatus atrado Italijoje, leisdama atostogas netoli Florencijos. Ore sklandantys kvapai ją taip sužavėjo, kad grįžusi į Jungtinę Karalystę ji metė savo tuometį darbą ir, vedama minties aromatus atgaivinti, ėmėsi kurti kvapų liniją. Ją pavadino SENTI, į šį pavadinimą sudėjusi visus stebuklingų atostogų metu užplūdusius jausmus. Per 15 metų gyvavimo metų SENTI aromatai pelnė pripažinimą visame pasaulyje, SENTI pavadinimas tapo prabangiu namų kvapų ženklu.
  SENTI siūlomi produktai – kvapai namams, ieškantiems išskirtinumo, grožio, prabangos. Pirmiausia tai – 5 nepakartojami aromatai, kuriuose derinami kruopščiai atrinkti jų junginiai: Baltų gėlių, Bergamotės ir imbiero, Jazmino ir pelargonijos, Mandarino ir kipariso, Figos ir gėlių. „Tai nuostabūs kvapai, tokie raminantys ir atpalaiduojantys, tarsi jie visada buvo šalia, tačiau niekada nebuvo atrasti,“ – apie savo produkciją kalba SENTI įkūrėja. Aromatai kuria atostogų viziją, leidžia atsipalaiduoti, maloniai jaustis – šildo arba suteikia lengvumo. SENTI gaminiai – tai kvapų skleidikliai, kambario kvapai su lazdelėmis, aromatingoji dulksna, kvapų papildymai. Tai ne tik jausmingas Italijos dvelksmas, bet ir išdirbtas, vienetinis dizainas.
Pavyzdžiui, Romėniškoji difuzorių kolekcija – ypatinga: nendriniai pagaliukai kvapams skleisti merkiami į rankų darbo rudojo stiklo vazas, kurias kūrė žinomi stiklapūčiai specialiai tik SENTI. Kiekviena Romėniškosios kolekcijos vaza pažymėta SENTI aromatų skleidimąsi simbolizuojančiu ženklu, vazos stikle taip pat piešiamu rankomis. Būtent dėl to, kad kiekviena romėniškoji vaza pučiama atskirai ir reikalauja ypatingo stiklapūčių rankų darbo, šioje kolekcijoje nerasite nė vienos vienodos vazos bei nei vieno vienodo ženklo ant jos, kiekvienas romėniškasis kvapų skleidiklis – tai vienetinis kūrinys ir puošmena, galinti tapti bet kurios erdvės centrine detale.
  Kitas SENTI aromatų namų pasididžiavimas ir visiška naujiena – Orchidėja. Tai išskirtinis produktas – pritrenkiančio grožio orchidėjos gėlės formos aromato skleidiklis, kuris ne tik „brandais“ tapusiais kvapais užpildys jūsų mylimą erdvę, bet ir ją papuoš, nes tai – unikali interjero detalė, kurioje dera forma ir jausmas. SENTI atrado kai ką nepaprastai paprasto – gėlių karalienei Orchidėjai leido užburiančiai kvepėti – tikrai genialu! Pati SENTI įkūrėja sutinka, kad Orchidėja – labiausiai jaudinantis SENTI kūrinys. Idėją – sukurti kvepiančią Orchidėją – paversti realybe užtruko 2,5 metų, tačiau tiek kūrėjai, tiek vartotojai sutinka, jog ji buvo to verta. „ORCHIDĖJOS kūrimas – buvo meilės procesas ir, aš manau, kad žmonės žvelgdami į ją pamatys, kiek laiko, rūpesčio ir aistros mes sudėjome į kiekvieną jos detalę. Skyrėme didžiulį dėmesį kiekvienai Orchidėjos dalelei, kad ir kokia smulki ji būtų, rankų darbu bandydami atkartoti kiekvieną gėlės žiedlapį, lapelį. Taip pat ilgai bendradarbiavome su keliais itin vertinamais Anglijos parfumeriais, kad sukurtume išskirtinius Orchidėjai tinkančius aromatus. Mano didžiausia svajonė buvo sukurti kažką, kur derėtų forma, skulptūra ir aromatas, ir aš labai didžiuojuosi, kad mums pavyko tai pasiekti.“ – Debbie Knight, SENTI įkūrėja ir savininkė Orchidėja mėgiama viešbučių, SPA, biurų interjero detalė, ji tinkama pobūvių salės ir, žinoma, namų puošmena. Tai itin patrauklu tiems, kam kvapiosios lazdelės inde atrodo pernelyg įprastai, kai norisi originalumo ir šiek tiek paslapties. Orchidėja – ilgalaikė investicija, jos skleidžiamas aromatas išlieka iki pusės metų – tiek pat, kiek gyva orchidėja išlaiko gyvus žiedus. Vėliau kvapą galima papildyti arba keisti.
  Kiti siūlomi SENTI produktai – 5 nuostabių aromatų ambasadoriai – tai klasika tapę SENTI difuzoriai, kurių rinkinį sudaro pagaliukai, puikaus dizaino pagal užsakymą Italijoje gaminama rudojo stiklo vaza ir pasirinkto kvapo indas, bei aromatingoji dulksna – puikus pasirinkimas norintiems turėti neįkyrias aromatų užuominas savo patalpose tiesiog paskleidus dulksną kambaryje, apipurškus kambario baldus. Atskirai galima įsigyti ir kvapų papildymus – 500 ml talpos pasirinkto kvapo buteliukus.

  Jei norite išreikšti ypatingą dėmesį, rūpestį – neabejodami rinkitės SENTI produkciją. Elegantiškas, solidus įpakavimas ir kokybiška produkcija nepaliks abejingų. Tegul tie, kurie gaus šias dovanas, gražiausių metų švenčių laiku jausis svarbūs ir reikalingi.
  SENTI – tai idealus pasirinkimas, jei ieškote dovanų savo artimiausiems žmonėms, kolegoms, verslo partneriams. Šią dovaną itin malonu tiek dovanoti, tiek gauti – elegantiškas, solidus įpakavimas ir kokybiška produkcija nepaliks abejingų, tad, jei norite išreikšti ypatingą dėmesį ir rūpestį – neabejodami rinkitės SENTI produkciją! Taip pat tai – puikus interjero sprendimas naujakuriams ar tiesiog savo erdvę mylintiems žmonėms. Paverskite savo aplinką svajonių erdve – jaukia, prabangia ir malonia būti.

Kategorijos

Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Mūsų parduotuvės

Žymos: