Naujiena namų kvapų rinkoje - Aqua dos Azores.

Naujiena namų kvapų rinkoje - Aqua dos Azores.
Viduryje Atlanto vandenyno randasi Azorų salos. Tai tikras rojaus kampelis. Nuostabi gamta, puikus klimatas ir ramybė.
Šią vulkaninės kilmės salą atrado portugalų keliautojai dar XV amžiuje.

     Aqua dos Azores istorija - tai sajunga, tarp poros atvykusios iš Florencijos ir Azorų salų. Kuri prasidėjo per atsitiktinumą dar 2008 metais, ir tęsiasi iki šiol...
   Mes įsikūrėme Faial saloje, šalia Capelinhos ugnikalnio, kuris išsiveržė 1957 metais tik per mylią nuo sausumos. Iškritę pelenai visus metus dengė laukus  ir pakeitė aplinką.
    Anot ženklo įkūrėjų - jie prisiekė prikelti vynuogynus, bei vyno gamino tradicijas. Naudoti tik tausoti vietinius resursus.
Kvapą gniaužiantys vaizdai ir nereali atmosfera užbūrė. Todėl pora čia įsikūrė visam laikui.


   Šiandien Azoruose susilieja viduržemio ir tropinė flora į neapsakomą kokteilį. Keliautojai iš Brazilijos, Indijos, viduržemio ir visos Europos atvežė begalę augalų, kuris tapo nepakartojamas. Atvykėliai negali atsistebėti kvapų ir spalvų gausa, bei intensyvumu.  Aqua dos Azores savo gamyboje naudoja tik natūralias medžiagas, eterinius aliejus, kurie išgaunami iš augalų augančių šiame archipelage. Vietinės tradicijos ir senovės Italų parfumerių darbas sukuria išskirtinius kvapus. Aukščiausios kokybės kompozicijos sukurtos pas žinomą Italų parfumerijos kompaniją Alba Ciara De Vitis. Išdįskite pabandyti.

Aqua dos Azores landscape

Kategorijos

Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Mūsų parduotuvės

Žymos: